Vestavěné skříně - maximální a estetické využití úložných prostorů

Chcete efektivně využít prostor ve Vašem domě?

Chcete maximální úložné prostory při minimálním využití prostoru? Nebo jen designovou skříň do vaší předsíně nebo ložnice? Vestavná skřín vám splní obě tato přání.

Vestavěné skříně se v dnešní době staly nedílnou součástí interiéru našich domovů. Jejich obliba stále stoupá.

Elegantní vestavné skříně na míru

Šatní skříně již neslouží pouze jako úložný prostor, protože nové materiály umožňují umístit vestavné skříně na jakékoli místo v bytě, kde se díky exkluzívnímu vnějšímu vzhledu stávají elegatním doplňkem interiéru.

Naše truhlářství Vám vyrobí a namontuje vestavěné skříně na míru dle vašich potřeb a představ tak, aby byl prostor vašeho interiéru bezezbytku a účelně využit.

THE AMAZING SLIDESHOW ADDON!
THE AMAZING SLIDESHOW ADDON!

Posuvné dveře vestavných skříní

Používané kování posuvných dveří je v současné době na velmi vysoké úrovni, a to jak estetické, tak funkční.

Užitnou hodnotu vestavěné skříně dotváří zejména důmyslné vnitřní vybavení, které umožní snadnější manipulaci s věcmi ve skříních uchovávanými, i efektivnější využití úložného prostoru skříně. Vnitřní uspořádání vestavěných skříní je vždy možné uzpůsobit potřebám uživatele, samozřejmě s přihlédnutím ke konstrukčním možnostem materiálu, ze kterého bude zabudovaná skříň zhotovena. Společně s klientem nebo architektem vyřešíme vestavěnou skříň tak, aby dokonale splynula jak barevně, tak provedením s vaším interiérem.


Warning: Zend OPcache API is restricted by "restrict_api" configuration directive in /data/web/virtuals/324982/virtual/www/domains/antasro.com/libraries/vendor/joomla/filesystem/src/File.php on line 330

Velký výběr barev a dekorů

Věřime, že z naší nabídky dekorů lamina, dýhy a masivu, ale i výplní posuvných dveří si vybere opravdu každý, i ti nejnáročnější zákazníci.

Online návrhář vestavěných skříní

Navrhněte si vestavěné skříně a ihned porovnejte jejich ceny.

Grafický návrh vestavných skříní

Dle vašich požadavků zdarma* zpracujeme grafické návrhy ideálních vestavných skříní.

Neváhejte nás kontaktovat, a společně vytvoříme vestavěnou skříň, která vám bude dlouho dobře sloužit a stane se i ozdobou vašeho domu či bytu.

Galerie námi vyrobených vestavných skříní

Prohlédněte si naši galerii vestavných skříní, ať už pro inspiraci nebo abyste si udělali obrázek o naší práci.


* Za vypracování grafického návrhu vybíráme zálohu 1 000 Kč, kterou vám odečteme z ceny skříně, pokud se rozhodnete pro její realizaci u nás.

Prosím, vyplňte pole označená hvězdičkou.
Prosím, vyplňte pole označená hvězdičkou.
Prosím, vyplňte pole označená hvězdičkou.
Prosím, vyplňte pole označená hvězdičkou.