Nábytek na míru pro interiéry a exteriéry firem

Dokonale vybavíme Vaše firemní prostory moderním nábytkem

Chtěli byste sladit vybavení vašich kanceláří s korporátním stylem firmy, a kancelářský nábytek, který lze běžně koupit se vám nelíbí nebo neumožňuje dokonale využít firemní prostory?

Řešením je nechat si navrhnout a vyrobit kancelářské stoly, skříně a police na šanony, vybavení zasedací místnosti, kuchyňku nebo samotnou recepci na míru v jednotném stylu. Také vybavení hotelů a penzionů často vyžaduje nábytek na míru, který dodá hotelovým pokojům, jídelně či recepci šmrnc a přitom dovolí efektivně vyřešit prostor bez nutnosti kompromisů.

THE AMAZING SLIDESHOW ADDON!
THE AMAZING SLIDESHOW ADDON!

Originální nábytek do kanceláří či komerčních prostor

Naše truhlářství již realizovalo celou řadu originálních interiérů open space i samostatných kanceláří, originální recepční pulty, kompletní zařízení interiérů restaurací i předzahrádky včetně oplocení a posezení.

Vyrábíme nejen nábytek na zakázku pro interiéry rodinných domů a bytů, ale také rozličný nábytek do firemních interiérů a exteriérů:

  • stoly do zasedacích místností firem
  • recepce - recepční pulty pro recepce firem i hotelů
  • stoly a stolky do restaurací
  • konferenční stolky do přijímacích místností firem i hotelových pokojů
  • postele, skříně a komody pro hotely a penziony
  • předzahrádky restaurací včetně oplocení a stolů a lavic či židlí
  • prodejní stánky

Warning: Zend OPcache API is restricted by "restrict_api" configuration directive in /data/web/virtuals/324982/virtual/www/domains/antasro.com/libraries/vendor/joomla/filesystem/src/File.php on line 330

Grafický návrh firemního nábytku na míru

Dle vašich požadavků zdarma* zpracujeme grafické návrhy interiérového či exteriérového nábytku na míru pro Vaši firmu.

Neváhejte nás kontaktovat, a společně vytvoříme dokonalý nábytek, která vám bude dlouho dobře sloužit a stane se ozdobou vaší kanceláře či jiných komerčních prostor.

 


* Za vypracování grafického návrhu vybíráme zálohu 1 000 Kč, kterou vám odečteme z ceny nábytku, pokud se rozhodnete pro jeho realizaci u nás.

Prosím, vyplňte pole označená hvězdičkou.
Prosím, vyplňte pole označená hvězdičkou.
Prosím, vyplňte pole označená hvězdičkou.
Prosím, vyplňte pole označená hvězdičkou.