Materiály

Při výrobě nábytku a kuchyní na míru používáme prověřené kvalitní materiály, se kterými máme dlouhodobou zkušenost, ale i moderní materiály, které odpovídají posledním trendům.

Dvířka - kuchyně, skříňky a další nábytek

Vzhledem k tomu, že se věnujeme výrobě jak klasických, tak moderních kuchyňských linek, používáme na výrobu dvířek nejen masivní dřevodýhu a MDF, ale i lamino v široké škále dekorů a barev.

Při výrobě kuchyní a nábytku na míru používáme kvalitní korpusy a pracovní desky světoznámé značky Egger, ale i tradičních českých výrobců Kronospan a Jafholz.

Máme k dispozici širokou nabídku tvarů a dekorů foliovaných dvířek pro kuchyňské linky značky Hefas.

kuchyňská dvířka

Pracovní desky

Laminované dřevotřískové desky

Laminované dřevotřískové desky Kronospan, které používáme na výrobu pracovních desek, jsou tradiční velkoplošné desky s nalisovaným dekorativním papírem. Široká paleta dekorů a výběr z mnoha struktur povrchu nabízí využití v mnoha odvětvích nábytkářského průmyslu. Jedná se o jeden ze základních produktů pro vybavení interiérů, který lze využít v kombinaci s dalšími materiály.

Tyto laminované dřevotřískové desky využíváme zejména jako pracovní desky pro kuchyně na míru, ale i pro zákaznické pulty v obchodech, kavárnách apod.

kuchyňská pracovní deska

Umělý kámen

Umělý kámen nabízí vzhled a vlastnosti podobné přírodnímu kameni za nižší cenu. Jednou z jeho předností je i možnost bezespárové aplikace, takže z něj můžete vyrobit kuchyňskou desku i obklad na stěnu, nebo desku pod umyvadlo v koupelně bez jediné spáry. Navíc jej lze neomezeně tvarovat, a proto je využíván i v interiérech s originálním řešením tvarů.

Umělý kámen je navíc dostupný v desítkách barevných variant, a tak jej můžete dokonale sladit s vaší kuchyní i se zbytkem interiéru.

Umělý kámen představuje elegantní a moderní řešení pro kuchyňské desky, barové pulty, obklady stěn atd., a to za nižší cenu ve srovnání s přírodním kamenem.

Přírodní kámen

Přírodní kámen je oblíbeným materiálem pro výrobu kuchyňských desek luxusních kuchyní na míru. Vzhledem k tomu, že se jedná o přírodní materiál je každý kus originální a unikátní.

Přírodní kámen nabízí velmi širokou škálu odstínů a dekorů, a lze jej využít jak na kuchyňské desky a obklady kuchyní, tak na barové pulty, parapety, krbové římsy a další doplňky interiéru.