Truhlářství Jílové u Prahy

dřevěné materiály Truhlářství Praha

Truhlářství A n t a s.r.o. z Jílového u Prahy plní požadavky a přání zákazníků z Prahy a okolí v zakázkové výrobě nábytku více jak 20 let.

Specializujeme se nejen na nábytek na míru, kuchyňské linky, ale i schodiště a interiérové dveře, obložení stěn a stropů, zařízení obchodů, firem a podobně.

Jaký materiál používá truhlářství Jílové u Prahy?

Naše truhlářství používá k výrobě pouze kvalitní materiály – dřevo z masivu (dub, buk a další dle přání zákazníka), dýhu a MDF, také lamino v široké škále barev a dekorů.
Výrobky z našeho zakázkového truhlářství Jílové u Prahy jsou vždy ve vysoké kvalitě a jistě uspokojí každého zákazníka. Rádi poradíme s výběrem použitého materiálu včetně kování, úchytek i případně spotřebičů.

Truhlářství Jílové u Prahy vyrábí:

  • kuchyně na míru – kompletní kuchyňské linky včetně pracovních desek (laminované dřevotřískové desky KRONOSPAN v široké paletě dekorů a mnoha strukturovaných povrchů, dále umělý kámen, představující moderní řešení nejen pro kuchyňské desky, ale i pro barové pulty a obklady stěn, a také přírodní kámen nejen pro kuchyně, ale i barové pulty, parapety, krbové římsy apod.)
  • dřevěné schody – klasické i moderní schody a schodiště z masivního dřeva (dubu, buku, borovice a ostatních dřevin), s nebo bez podstupnic včetně zábradlí z masivu nebo nerezu
  • interiérové dveře – hladké, kazetové nebo s lištou a s povrchovou úpravou polyuretanovými laky, včetně vchodových z masivního dřeva za velice příznivé ceny včetně obložek
  • vestavěné skříně – pro maximální využití úložných prostorů v interiéru, obliba vestavěných skříní neustále stoupá díky exkluzivnímu vnějšímu vzhledu a posuvným dveřím nezabírajícím prostor v interiéru
  • atypický nábytek na míru – pro lepší a vkusnější možnosti interiéru oproti klasickému nábytku, pro předsíně, ložnice, koupelny, dále pro restaurace a hotely i pro kavárny, dětské koutky a mateřské školy, kanceláře a obchody
  • obklady stěn a kazetové stropy – dřevěné nebo dýhované, dle přání zákazníka

Na našich stránkách truhlářství Jílové u Prahy můžete shlédnout některé realizace naší práce. Déle se nerozmýšlejte a kontaktujte zakázkové truhlářství Anta s.r.o. na telefonním čísle 602 496 839.