Dřevěné postele na míru

dřevěné postele na míru Praha

Kvalitní postel, to je základ! Aby totiž člověk mohl žít plnohodnotný život, musí si umět i pořádně odpočinout.

A pokud je postel nejenom příjemná a pohodlná, ale také účelná, důmyslná a dokonale sladěná s interiérem, tak je to přímo ideální kombinace.

Proto jsme tady my v Antasro, abychom vám splnili vaše představy o ideální posteli.

Několik dalších důvodů, proč je pro vás Antasro ta správná volba:

  • Hledali jste v běžných obchodech s nábytkem, ale nic vás nezaujalo.
  • Potřebujete vyrobit postel na míru podle možností interiéru.
  • Nemůžete sehnat atypickou postel přímo pro vás - výška posedu ( pro pohodlné vstávání), délka, šířka ...

Obraťte se na nás a my vám pomůžeme.

Jsme schopni vyrobit postel podle vašeho vlastního návrhu. Nebo vám zajistíme komplexní grafický návrh ve spolupráci s bytovým architektem, tak aby vše zapadalo a ladilo do vašeho interiéru, který posléze realizujeme.

K výrobě nábytku používáme pouze kvalitní materiály - dřevo, dýha, folie a lamino od renomovaných českých a zahraničních firem. Vybírat si můžete z nepřeberného množství dekorů, barev a odstínů.

Veškerou montáž jsme schopni provést takříkajíc "na klíč". Zajistíme veškeré pracovní procesy od elektroinstalace, přes instalatérské práce až po finální montáž nábytku.

Na míru pro vás vyrobíme také dětské postele a postýlky. Máme zkušennosti s výrobou nábytku pro děti, tak aby splňoval ty nejvyšší nároky. Používáme materiály, barvy a laky vhodné k výrobě nábytku pro děti. Nábytek splňuje veškeré podmínky na zdravotní nezávadnost a bezpečnost.

Antasro se dále zabývá zakázkovou výrobou kuchyní na míru, dřevěných schodů a schodišť, interiérových dveří a vestavěných skříní. Také nabízí výrobu dalšího atypického nábytku na míru ( komody, botníky, jídelní stoly, police, věšáky,nábytek do obývacího pokoje vinotéky...)