Truhlářství Praha: Interiérové dveře na míru

Interiérové dveře na míru

Rekonstrukce bytu, stavba nového domu, zařizování kanceláří... Ve všech případech potřebujete nové interiérové dveře. Atypické rozměry, individuální požadavky, barevná jednotnost. Vše hovoří pro interiérové dveře na míru.

Dveře na přání

Trváte-li na tom, že dveře do interiéru si necháte vyrobit na míru i za cenu vyšších nákladů, děláte dobře.
V dobrém truhlářství vám totiž dobře poradí, jaký materiál vybrat, který typ dveří se pro vaše konkrétní místo nejlépe hodí a výsledku zakázku precizně zpracují. Tímto způsobem pracujeme i my v Truhlářství Anta, s.r.o.

Atypický nábytek

Naše sídlo je v Jílovém u Prahy a realizujeme zakázky nejen pro Prahu a okolí, ale také pro celou Českou republiku. Svoji výrobu zaměřujeme na individuální zakázky a nábytek na míru.

Interiérové dveře

Při výběru konečné podoby interiérových dveří si můžete vybírat z dostupného materiálu.
Interiérové dveře vyrábíme z masívu nebo z dýhovaných polotovarů.

U galerie-interierove-dvere používáme bezfalcové kování pro jeho elegantnost a nenápadnost.

Naše výroba interiérových dveří zahrnuje i zhotovení obložkových zárubní, které přizpůsobíme jakékoliv hloube zdi.

Posuvné dveře

Pokud si přejete oddělit dvě místnosti kvůli úniku tepla nebo akustice, ale dispozice neumožňují použití klasických dveří, jako alternativu nabízíme posuvné dveře. Tento typ dveří usazujeme do pouzder, která jsou z valné většiny zabudována ve zdi.

Výroba nábytku na míru

Prohlédněte si naši galerii realizací a využijte ji jako inspiraci při zařizování vašeho bytu nebo kanceláře. Máte-li jakékoliv dotazy k naší zakázkové výrobě nábytku, využijte kontaktní formulář nebo volejte číslo 602-496-839.