Vestavěné skříně šetří místo a krášlí interiér

vestavěné skříně Praha

S nábytkem na míru získáváte hned několik výhod. Vypadá přesně podle vašich představ, využije každý centimetr dostupného místa a dokáže být krásným designovým doplňkem vašeho interiéru.
Vestavěné skříně splňují maximálně hledisko funkčnosti a dokáží změnit interiér k nepoznání.

Vestavěné skříně šetří místo

Pokud obýváte byt nebo dům s malými místnostmi, pak vestavěná skříň je ideálním řešením úložného prostoru. Pro malé prostory se jen těžko shánějí sériově vyráběné skříně, které by rozměrově seděly a ještě beze zbytku využívaly dostupný prostor.

Pro ještě efektivnější využití místa je obvyklé používat u vestavných skříní posuvné dveře a tím nezabírat tolik cenné místo v pokoji.

Vestavná skříň se širokým využitím

Mnohým z nás se u pojmu vestavěná skříň vybaví jen ložnicová skříň. Ale v ložnici její využití nekončí. Tuto skříň můžeme umístit prakticky kamkoliv, kde najdeme kousek nevyužitého místa a oceníme další úložné prostory.

Předsíňová vestavěná skříň

Kdo z nás si dovolil ten luxus a vlastní předsíň může nazývat vstupní halou? Obvykle patří předsíň k těm menším místnostem v domě, proto se nabízí skvělé uplatnění vestavné skříně právě zde.
Efektivně využijete místo a zvoleným designem ještě dotvoříte první místnost, kterou návštěvník uvidí jako první.

Ložnicová vestavěná skříň

Pořídit si vestvěnou skříň do ložnice je letitým evergreenem a pořád se neokoukal. Nechat si udělat do ložnice
skříň na míru může někdo považovat za vyhazování peněz, ale praktické využití takové skříně přesvědčí všechny pochybovače. Při výběru materiálu navíc nejste vázáni zvoleným vzhledem od výrobce, ale uplatníte svoje přání
a požadavky na barvu, provedení a konečnou úpravu.

Nábytek na míru

Nechte si inspirovat galerií realizací Truhlářství Anta, s.r.o. a vyberte si, ve které části svého domu
začnete uskutečňovat svůj sen o funkčním a krásném nábytku.