Máte malou předsíň? Řešením je botník na míru!

botník na míru Praha

Ideální botník aby člověk pohledal. Jistě si živě představujete, jaký botník by se přesně hodil do vaší předsíně, ale stále jste na něj v obchodě nenarazili. Napadlo vás nechat si vyrobit botník na míru? Botník není skříň do ložnice a pokud se bojíte velké finanční náročnosti, tak obavy nejsou na místě.
Botník na míru využije každý centimetr a navíc bude vypadat podle vašich představ.

Malá předsíň

Možná se to stalo nedopatřením, že máte v rodinném domku malou předsíň, protože jste si neuvědomili, že zatímco jeden se v předsíni 2 krát 4 metry pohodlně obleče, čtyřčlenná rodina se tam prostě už nevytočí. Nebo jste už byt
s malou předsíní koupili a teď je na čase vyřešit, jak se s malým prostorem vypořádáte.

Malý prostor - nábytek na míru

Ideálním řešením pro malé prostory je nábytek na míru. U mnohých leckdy panují zbytečné obavy, že
atypický nábytek je drahý a takovou investici si nemohou dovolit. Ale peníze vložené do výroby nábytku na míru se vám několikanásobně vrátí ve funkčnosti atypického kusu.

V malých místnostech, kde potřebujete uložit oblečení nebo věci, které se často nepoužívají, se vyplatí mít vestavěnou skříň nebo police podle vašeho přání. Využijete každý centimetr a dobře vyrobený nábytek danou místnost ještě zkrášlí.

Zařízení předsíně

  • Předsíň je první místnost, do které vstoupí hosté, když přijdou na návštěvu.
  • Předsíň je první místnost, kterou plně využíváte, když přijdete domů.

V předsíni musí vše bezchybně fungovat, aby odchody do školy a do práce probíhaly hladce a příchody byly příjemné a povzbuzující. V případě malé předsíně je nejlepší ji zařídit nábytek na míru, kde si můžete zvolit jakékoliv funkční prvky a doplňky do úložných prostor, které budete potřebovat.

V případě zájmu o atypický nábytek kontaktujte truhlářství Anta, s.r.o. emailem nebo telefonicky.