Vestavná skříň šetří místo

vestavná skříň Praha

Poohlížíte se po nové skříni? Stavíte dům či kupujete byt? Chcete nové skříně s tím, aby Vám ušetřili co nejvíce místa a zároveň se do skříní co nejvíce vešlo? Máme pro Vás řešení v podobě vestavné skříně na míru!

Vestavná skříň Vám ušetří spoustu místa

Máte ve Vašem bytě nebo domě rohy či různá zákoutí? Využijte tento prostor právě na vestavné skříně. Naše společnost Anta zakázkové truhlářství Vám vyrobí vestavné skříně přímo na míru, aby byl využit opravdu každý možný centimetr.

Postačí, když nám dáte zadání vestavné skříně a naše truhlářství Vám dodá grafický návrh vestavné skříně.

Výběr dekorů a barev vestavných skříní

Zajímá Vás, jaké barvy a dekory jsme schopni pro Vás vyrobit? Troufáme si říci, že i ti nejnáročnější zákazníci si z naší nabídky dekorů dýhy, lamina a masivu vyberou. Pokud se jedná o výplň dveří u vestavných skříní, i tady věříme, že si vybere každý.

Dopřejte si doma více úložného prostoru, přehlednosti a více pořádku ve skříni. Pořiďte si vestavnou skříň vyrobenou na míru Vašim potřebám a uvidíte, že byste nikdy více neměnili. Využijte do teď nevyužitý prostor na maximum.

Chcete na skříni ušetřit?

Uvědomte si, že i pořízení skříně je investice na několik let dopředu. I když teď ušetříte a koupíte si typovou skříň, později budete litovat. Zamyslete se nad tím, kde jinde by se dali uspořit peníze. Pokud si necháte zhotovit vestavnou skříň na míru, bude Vás stát asi o pár korun více. Obrovskou výhodou ale je, že budete mít využit veškerý potřebný volný prostor a budete spokojeni s tím, co jste si nechali zhotovit na míru. Typová skříň je hotová již od výrobce a nezohledňuje vůbec Vaše požadavky ať už vzhledové nebo prakticky využitelné. Opravdu si dobře rozmyslete, kde a na čem správně šetřit.

Podívejte se na realizace naší práce, ať se můžete lépe rozhodnout. Na našich stránkách se dozvíte veškeré potřebné informace k výrobě nejen vestavných skříní. V případě, že se potřebujete na cokoliv zeptat, neváhejte nás kontaktovat. Rádi Vám zodpovíme všechny Vaše dotazy.