Chystáte se na přestavbu či renovaci Vaší kuchyně a přemýšlíte nad kuchyňskou linkou? Nechat si vyrobit kuchyňskou linku na míru nebo se poohlédnout po typové kuchyňské lince? Myslíte si, že vždy musí cenově vyjít dráž kuchyňská linka na míru oproti typové lince? Mýlíte se.

Jaké výhody má kuchyň na míru?

Je potřeba si také uvědomit, že kuchyň nebudete mít na rok, ale počítáte s tím, že Vám zase léta vydrží. Ne vždy je správným řešením šetřit na místech, kde byste zrovna neměli. Zvláště pak v případě, že máte atypické rozměry kuchyně nebo se Vaše kuchyň nachází v půdní vestavbě. Pak je i zapotřebí zvolit kuchyň na míru. Ještě před samotným zadáním je potřeba mít alespoň představu, jak by měla kuchyňská linka vypadat.

  • Dekor - můžete se vybrat z jakéhokoliv dekoru, aby kuchyň splňovala Vaše požadavky
  • Materiál - u kuchyně na míru si vyberte i materiál, ze kterého bude kuchyňská linka vyrobena
  • Rozměry - na zakázku vyrobíme snad jakýkoliv rozměr kuchyně

Kuchyně na míru, které pro Vás vyrábíme, jsou elegantní a luxusní článek ve Vašem bytě či domě. Navzdory tomu, že kuchyňské linky vyrábíme z kvalitních materiálu, cenově jsou určitě dostupné. Neváhejte se na nás obrátit!

Nejen, že Vám dodáme kuchyňskou linku na míru, ale zařídíme i veškeré elektrikářské a instalatérské práce. O vše se postaráme za Vás, Vy už si budete jen užívat nové kuchyně!

Typová kuchyňská linka

Typovou kuchyňskou linku si můžete koupit v jakémkoliv obchodě s nábytkem. Počítejte ale s tím, že půjde o standardní rozměry i materiál. Může být problematické typovou kuchyň uzpůsobit ve Vámi vymezeném prostoru, protože nepočítejte jen s rozměry kvůli stěnám, ale i kvůli vývodům.

Máte už typovou kuchyňskou linku vybranou a byt či dům teprve připravujete pro bydlení? Pak se dají rozvody navrhnout právě podle kuchyňské linky, proto na to myslete!

Dopřejte si kuchyňskou linku zhotovenou na míru a odpadne Vám spousta starostí. Podívejte se k nám do galerie, co vše Vám naše zakázkové truhlářství vyrobí. Naše truhlářství díky dlouholetým zkušenostem dobře ví, že požadavky zákazníků jsou rozmanité, proto se snažíme Vám splnit veškerá Vaše přání.

Kontakt

Adresa:
Bohuliby 42
25401 Petrov u Prahy

GPS souřadnice: 49°53'28.392"N 14°27'17.782"E

E-mail:

Telefon: +420-602-496-839

JUMP TO TOP
Napište nám!
2000 characters left
facebook_page_plugin
Přijmeme truhláře

Přijmeme truhláře

Nabízíme práci na hlavní pracovní poměr šikovnému truhláři.

  • nástup ihned
  • dobré platové podmínky

Volejte na telefonní číslo 602 496 839