Pro Holandský eshop s designovým nábytkem jsme vyrobili 4 originální dřevěné stoly z masivního dubu a patinovaného smrku s kovovými nohami.

Truhlářství A n t a s.r.o. z Jílového u Prahy plní požadavky a přání zákazníků z Prahy a okolí v zakázkové výrobě nábytku více jak 20 let.

Dřevěné schody v rodinném domě spojují obytnou část s klidovou zónou a patří i k výrazným estetickým prvkům interiéru, proto je důležitá i volba masivu – dub, buk, borovice případně ostatní dřeviny.

Kvalitní postel, to je základ! Aby totiž člověk mohl žít plnohodnotný život, musí si umět i pořádně odpočinout.

A pokud je postel nejenom příjemná a pohodlná, ale také účelná, důmyslná a dokonale sladěná s interiérem, tak je to přímo ideální kombinace.

Proto jsme tady my v Antasro, abychom vám splnili vaše představy o ideální posteli.

Rekonstrukce bytu, stavba nového domu, zařizování kanceláří... Ve všech případech potřebujete nové interiérové dveře. Atypické rozměry, individuální požadavky, barevná jednotnost. Vše hovoří pro interiérové dveře na míru.

S nábytkem na míru získáváte hned několik výhod. Vypadá přesně podle vašich představ, využije každý centimetr dostupného místa a dokáže být krásným designovým doplňkem vašeho interiéru.
Vestavěné skříně splňují maximálně hledisko funkčnosti a dokáží změnit interiér k nepoznání.

Ideální botník aby člověk pohledal. Jistě si živě představujete, jaký botník by se přesně hodil do vaší předsíně, ale stále jste na něj v obchodě nenarazili. Napadlo vás nechat si vyrobit botník na míru? Botník není skříň do ložnice a pokud se bojíte velké finanční náročnosti, tak obavy nejsou na místě.
Botník na míru využije každý centimetr a navíc bude vypadat podle vašich představ.

Zaujala vás nabídka služeb truhlářství Anta s. r. o. z Jílového u Prahy?

Podívejte se na další ukázky naší práce. Níže si můžete prohlédnout dřevěná schodiště, vestavné skříně a další nábytek na míru, který jsme vyrobili v roce 2013.

Poohlížíte se po nové skříni? Stavíte dům či kupujete byt? Chcete nové skříně s tím, aby Vám ušetřili co nejvíce místa a zároveň se do skříní co nejvíce vešlo? Máme pro Vás řešení v podobě vestavné skříně na míru!

Chystáte se na přestavbu či renovaci Vaší kuchyně a přemýšlíte nad kuchyňskou linkou? Nechat si vyrobit kuchyňskou linku na míru nebo se poohlédnout po typové kuchyňské lince? Myslíte si, že vždy musí cenově vyjít dráž kuchyňská linka na míru oproti typové lince? Mýlíte se.

Ať už vás k volbě kuchyňské linky na míru vede jakýkoliv motiv, věříme, že dokážeme vytvořit kuchyňskou linku, která bude nejen praktická a funkční, ale bude i estetickým doplňkem interiéru vašeho domu, či bytu.

Můžete si vybrat z mnoha dekorů dřeva, lamina, MDF desek nebo dýhy, a vše zkombinovat tak, že vznikne kuchyně vašich snů.

realizace jidelna

kuchynska linka kuchynske linky kuchynska linka na miru

Kontakt

Adresa:
Bohuliby 42
25401 Petrov u Prahy

GPS souřadnice: 49°53'28.392"N 14°27'17.782"E

E-mail:

Telefon: +420-602-496-839

JUMP TO TOP
Napište nám!
2000 characters left
facebook_page_plugin
Přijmeme truhláře

Přijmeme truhláře

Nabízíme práci na hlavní pracovní poměr šikovnému truhláři.

  • nástup ihned
  • dobré platové podmínky

Volejte na telefonní číslo 602 496 839